Tel: +90 (232) 966 0134
e-Posta info@erginer-electric.com

Hakkımızda

Türkiye’de enerji sektöründe ilkleri gerçekleştirmek amacıyla kurmuş olduğumuz şirketimiz, çalışmalarına 2013 yılından bu yana devam etmektedir. Erginer Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bir ERGINER kuruluşudur. Yönetim Kurulu Başkanı Deniz ERGİN’dir.

Vizyonumuz

Enginer Electric, alanında uzman kadrosu ve tecrübesi ile vermiş olduğu güvenle yatırımcılarına anahtar teslimi enerji santrali projeleri sunan aynı zamanda enerji santrallerinde ve endüstriyel işletmelerde enerji arz güvenliği ve sürekliliği için servis ve bakım hizmetleri vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan enerjiyi güvenli ve sürekli olarak kullanmasını sağlamak. Doğaya saygılı teknolojiler ve yenilenebilir enerji kaynaklarını her şeyin önünde tutarak, alanında iyi yetişmiş ve sıfır toleransı ilkesiyle çalışan bir ekip tarafından çağın getirdiği en son yeniliklerden yararlanılarak oluşturulan,müşteri odaklı mühendislik çözümlerini en hızlı şekilde geliştirmek.

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle yatırımcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda optimum çözümler sunmaya devam etmek, çevreye ve doğaya saygılı yapı ve alanında uzman kadromuzla birlikte sektörel lider pozisyonda olmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak üretim faaliyetlerini arttırmak.

Çözüm Ortaklarımız

Türkiye Distribütörlüğünü ve Yetkili Servis Hizmetlerini Üstlendiğimiz Çözüm Ortaklarımız

KURULUŞ

2013

Türkiye’de enerji sektöründe ilkleri gerçekleştirmek amacıyla kurmuş olduğumuz şirketimiz, çalışmalarına 2013 yılından bu yana devam etmektedir.

TAMAMLANAN PROJE

19

Enginer Electric, bugüne kadar 19 büyük enerji projesinde çözüm ortaklarıyla birlikte yer alarak, tamamlamıştır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

%100

Enginer Electric, yer aldığı projelerde ihtiyaçlara en uygun, düşük maliyetli, güvenilir çözümlerle müşteri memnuniyetini en üs seviyede tutmayı hedefler.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?