Erginer Saha Servisleri

273

Erginer Elektrik, deneyimli kadrosunun bilgi birikimini saha servisleriyle yatırımlarınızdan en yüksek verimi alabilmeniz için seferber etmektedir. Endüstriyel tesisinizde çalışma sürekliğini, en yüksek verimde sağlanması için gerekli periyodik bakım hizmetlerinin yan sıra modernizasyon ve modifikasyon işlemlerinize de destek sağlayarak, acil sorunlarınıza pratik çözümler de sunmaktadır.

Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri
Erginer Elektrik, uzmanlık alanları kapsamında müşavirlik, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Bilgi birikimi ve uygulama tecrübesinin paylaşıldığı “Mühendislik Danışmanlık Hizmetleri” kapsamında ihtiyaç duyduğunuz desteği Erginer Elektrik’den alabilirsiniz. Erginer Elektrik’in mühendislerinden, Endüstride Yardımcı Tesislerde uyguladığımız mühendislik hizmetlerine (EMH3) ilişkin ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Periyodik Bakım (154 kVa Kadar tüm Tesisler)
Kaliteli ve sürekli enerji ilkesiyle hizmet üreten Erginer Elektrik, 154 kVa kadar tüm elektrik tesislerinde transformatör ve enerji dağıtım ekipmanlarınız için periyodik bakım kapsamında uygun çözümler sunmaktadır.

Modernizasyon
Erginer Elektrik, tesisinizin modernizasyon işlemlerine yönelik hizmetler de sunmaktadır. Tesisinizin tümünü kapsayan modernizasyon ve kısmi iyileştirme çalışmalarınıza Erginer Elektrik mühendislerinden destek alabilirsiniz. Tesisinizin modernize edilmesine ilişkin ücretsiz primer projelendirme ve planlama desteği için Erginer Elektrik’in mühendisleriyle iletişim kurmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Modifikasyon
Erginer Elektrik, tesisiniz mevcut düzeni koruyarak veya geliştirerek, planlamaya göre en az kesinti süresi içinde modifikasyon işlemlerini uygulamaktadır. Bilgi almak ve Erginer Elektrik’in mühendisleriyle iletişim kurmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Acil Müdahale Desteği
Erginer Elektrik, İzmir, Manisa, Aydın bölgelerinde SMM Hizmetleri verdiği işletmelere yönelik olarak acil müdahale desteği de sunmaktadır. Erginer Elektrik, acil müdahale gerektiren durumlara deneyimli kadrosuyla müdahale ederek, en hızlı çözümü sağlayarak üretim sürekliliğini korumanıza aktif destek vermektedir.

Acil Yedek Parça
Erginer Elektrik, tesisinizin sürekli ve verimli olarak çalışması kapsamında ihtiyaç duyulan acil yedek parça desteğiyle de hızlı çözümler üretmektedir. İzmir, Manisa, Aydın bölgelerinde SMM Hizmetleri verilen işletmelere yönelik olarak sunulan “acil yedek parça” hizmeti kapsamında, parça temini ve teslimatı işlemeleri mümkün olduğu en kısa zaman dilimi içinde gerçekleştirilmektedir.