Elektrik SMM Hizmetleri

43

“Erginer Elektrik, Elektrik Mühendisleri Odası onaylı SMM hizmetleri ile tesisinizin elektrik altyapısına ışık tutuyor…”

Müşavirlik, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerimizle bilgi birikimi ve tecrübemizi paylaşmak için yanınızdayız.

1 kV Altı ve Üstü Topraklama Ölçümleri
Topraklama Ölçümleri ve ölçüm sonuçlarına göre değerlendirmeler yapılması Erginer Elektrik’in asıl uzmanlık alanı olup, mevcut tesisinizdeki tüm topraklama plan-proje, yenileme, ekleme ve test ve bakım hizmetleri için Elektrik Mühendisleri Odası onaylı SMM hizmetleri sunmaktadır.

Elektrik İç Tesisat Denetimi
Yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip mühendis kadrosu tarafından yapılan periyodik muayene ile elektrik iç tesisat ölçüm ve kontrolleri, cihazların ve tesisatların neden olabileceği iş kazalarının azaltılmasına, önlenmesine ve iş güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmakla birlikte enerjinin sürekliliği açısından da kritik önem arz etmektedir.

Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu
Yüksek gerilim tesislerinde can ve mal güvenliğinin sağlanmaması durumunda kötü sonuçlar meydana gelebilmektedir. Yüksek Gerilim İşletmesi uzmanlığında yetkin ve yetkili olan Erginer Elektrik sizlere en uygun çözümler sağlamakla birlikte Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) onaylı SMM çözümleri ile tesisinizin trafo ve yüksek gerilim kanadını düzenli kontrol, test, bakım ve raporlama hizmetleri sunmaktadır.

Acil Durum Desteği
İzmir, Manisa ve Aydın bölgelerinden sunduğumuz Elektrik SMM Hizmetleri verdiğimiz tesisler için acil durumlarda deneyimli teknik ekip ve kadromuzla müdahale ederek, tesisinizin kesintisiz hizmet vermesine katkıda bulunuyoruz. Acil durum desteği kapsamında yedek parça teslimatı ve temini işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Elektrik SMM Hizmeti kapsamındaki ihtiyaçlarınız için ve  teklif talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.